De BattleCave van de steenkameleon is niet makkelijk te veroveren! Hij is uitgerust met een grote slinger waarmee grote, groene projectielen naar de uitdagers worden geslingerd. Maar dat is nog niet alles! Een akelig draaiplateau met spitse kristallen gooit iedereen eraf die erop stapt. Het is zeker niet makkelijk om het wereldkristal in de BattleCave te bemachtigen!
De steenkameleon heeft van zijn BattleCave een echt fort gemaakt om het wereldkristal binnenin te beschermen tegen rovers. Met zijn grote ogen kan hij naderende aanvallers al van veraf zien. Dan brengt hij de slinger op het dak in positie en plaatst de munitie. Je kunt maar beter dekking zoeken voor de grote kogel! De Kameleon kan behoorlijk goed schieten en kan de slinger desgewenst ook aan de zijkant van de BattleCave bevestigen. De ELDRADOR® CREATURES-BattleCaves veranderen elke kinderkamer in een actiezone! Wie gaat de adembenemende strijd aan? Alle BattleCaves kunnen worden gecombineerd. Zo wachten er donkere tunnels en gemene vallen op de aanvallers. Ze ontmoeten elkaar in de grote arena voor een duel. Wat een gevecht!
De BattleCaves kunnen worden gestapeld tot grote vestingen en worden verbonden tot een arena. (Aanvullende sets zijn afzonderlijk verkrijgbaar.)
De wanden van de BattleCaves kunnen worden omgewisseld en individueel worden gemonteerd.
Ontdek spelenderwijs deze wereld met de authentieke en gedetailleerde figuren van schleich®. Ze zien er zo levensecht uit, het lijkt wel alsof ze zo wegrennen.
De producten van schleich® prikkelen de fantasie en staan garant voor educatief speelplezier vol avontuur.
Dit schleich®-product hoort bij de speelgoedreeks ELDRADOR CREATURES® en is geschikt voor kinderen tussen 7 en 12 jaar.